Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny
Pokaż menu

Kondolencje dla rodziny Bł. Pamięci Anny Grygiel-Huryn

21 lutego, 2024
Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Bł. Pamięci Anny Grygiel-Huryn Przewodniczącej Stowarzyszenia Dzieci Holokaustu na Okręg Małopolski. Całej Rodzinie wyrazy współczucia składają.

Anna Moj, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Zakliczynie
Dawid Chrobak, Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn
wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego w Zakliczynie

Pogrzeb odbędzie się 25 lutego 2024 r. o godz. 12.00 na Cmentarzu Żydowskim w Nowym Sączu ul. Rybacka 4, 33-300 Nowy Sącz

„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”
Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).