Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny
Pokaż menu

Kondolencje dla Księdza Dziekana Pawła Mikulskiego

24 listopada, 2023

„Można odejść na zawsze, by stale być blisko…”
– ks. J. Twardowski

Księdzu Dziekanowi Pawłowi Mikulskiemu

Proboszczowi Parafii św. Idziego Opata w Zakliczynie

wyrazy szczerego i głębokiego współczucia po śmierci

Brata
ks. Jacka Mikulskiego

składają

Anna Moj, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Zakliczynie
oraz Dawid Chrobak, Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn

Msze św. żałobne za duszę śp. ks. Jacka Mikulskiego odbędą się w kościele parafialnym w Mszance: w niedzielę 26 listopada o godz. 14.00 oraz w poniedziałek 27 listopada o godz. 9.00.

Msza św. pogrzebowa odbędzie się w kościele parafialnym w Nowym Wiśniczu w poniedziałek 27 listopada o godz. 13.00, a następnie ciało śp. ks. Jacka Mikulskiego zostanie złożone na miejscowym cmentarzu.

zdjęcie: tarnow.gosc.plGmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).