Czwartek, 18 lipca 2024r. | Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona
Pokaż menu

Koncertu Uwielbienia „Abyśmy się miłowali”

25 maja, 2024

Jak co roku w imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Zakliczyn Dawida Chrobaka, Proboszcza Parafii i Gwardiana Klasztoru OO. Franciszkanów pw. Matki Bożej Anielskiej w Zakliczynie – o. Szymona Wierzbiaka OFM oraz pozostałych organizatorów wydarzenia serdecznie zapraszam do udziału w dziewiątej edycji Koncertu Uwielbienia w Zakliczynie pod hasłem „Abyśmy się miłowali”.

Koncert tradycyjnie odbędzie się w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, 30 maja 2024 roku od godz. 18:30 na terenach rekreacyjnych Klasztoru OO. Franciszkanów w Zakliczynie (ul. Klasztorna 2).

Animację muzyczną zapewni wspólnota „Zanurzeni w miłosierdziu” pod batutą Justyny Chmielek-Korbut. W tym roku do naszej wspólnoty dołączają również dwa zespoły chrześcijańskie, trio „Głośniej do serc” z Białegostoku oraz raper i pedagog Dobromir Makowski z Pabianic.

Modlitwę uwielbienia podczas adoracji Najświętszego Sakramentu poprowadzi o. Ariel Krzywda były gwardian klasztoru i proboszcz parafii pw. Matki Bożej Anielskiej w Zakliczynie. Ojciec Ariel obecnie jest wikariuszem parafii pw. Matki Bożej Anielskiej w Warszawie – Mokotowie oraz doradcą duchowym wspólnoty ruchu duchowości małżeńskiej Equipes Notre-Dame (END) sektora Małopolska A.

Organizatorami Koncertu są: Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn Dawid Chrobak, Proboszcz Parafii pw. Matki Bożej Anielskiej w Zakliczynie o. Szymon Wierzbiak OFM, Gminna Komisja Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Zakliczynie Zakliczyńskie Centrum Kultury, wspólnoty parafialne oraz OSP z Gminy Zakliczyn. Wydarzenie jest objęte honorowym patronatem Ordynariusza Tarnowskiego.

Koncertu Uwielbienia "Abyśmy się miłowali", Zakliczyn 30 maja 2024, plakat promocyjny
Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).