Wtorek, 28 marca 2023r. | Imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana
Pokaż menu

Komunikat w sprawie dystrybucji węgla przez Gminę Zakliczyn

28 listopada, 2022
Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Urząd Miejski w Zakliczynie informuje, że cena paliwa stałego (węgla kamiennego) w ramach zakupu preferencyjnego dla gospodarstw domowych w Gminie Zakliczyn została ustalona na kwotę 1850 zł brutto za tonę. Cena ta nie obejmuje kosztu transportu węgla ze składu na terenie gminy do mieszkańca.

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o preferencyjny zakup paliwa stałego dla gospodarstwa domowego, Urząd Miejski w Zakliczynie informuje telefonicznie wnioskodawcę o możliwości zakupu węgla w cenie preferencyjnej, wskazując ilość i sortyment węgla oraz skład, z którego można odebrać węgiel.

Wnioskodawca dokonuje zapłaty za węgiel wykorzystując jedną z trzech metod:

  • gotówką w kasie Urzędu Miejskiego w Zakliczynie (pok. 1),
  • bezgotówkowo w kasie Urzędu Miejskiego w Zakliczynie (pok. 1),
  • przelewem bankowym na rachunek Urzędu Miejskiego w Zakliczynie nr 24 1540 1203 2053 4270 3855 0077 (w tytule przelewu należy podać opis: „zapłata za węgiel” oraz imię, nazwisko i adres nabywcy węgla).

Po zaksięgowaniu płatności Urząd Miejski w Zakliczynie wystawi fakturę za zakup paliwa stałego, która będzie stanowić dokument niezbędny do odbioru węgla w składzie.

Dystrybucja węgla po cenie preferencyjnej będzie obywała się za pośrednictwem składów węglowych działających na terenie Gminy Zakliczyn, według sortymentu węgla:

  • orzech i ekogroszek:

– Małgorzata Krajewska „EURO-MAX”, Lusławice 7, 32-840 Zakliczyn,

– Urszula Kwiek, Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „EURO-MAX 2”, Lusławice 7, 32-840 Zakliczyn.

  • kostka:

–  P.H.U. „KRAKBUD” s.j. A. Krakowski, B. Malik, ul. Malczewskiego 31, 32-840 Zakliczyn.
Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).