Piątek, 29 września 2023r. | Imieniny: Michala, Gabriela, Rafala
Pokaż menu

Kompleksowy remont budynku Ośrodka Zdrowia w Zakliczynie

22 lipca, 2023

Zaawansowane są prace przy przebudowie budynku komunalnego przy ul. Tarnowskiej 2 w Zakliczynie, w którym mieścił się będzie ośrodek zdrowia. Ogłaszany jest przetarg nieograniczony na dzierżawę obiektu na 10 lat przez prywatny podmiot leczniczy.

Zakres robót obejmuje również wykonanie nowych instalacji – wodociągowej, kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania oraz elektrycznej. Koszt przebudowy budynku oraz adaptacji na potrzeby opieki medycznej to 2,8 mln zł. Dotacja z Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych „Polski Ład” wynosi prawie 2,4 mln zł (85 % wartości inwestycji). Gmina Zakliczyn z własnych środków dołożyła do tego przedsięwzięcia 420 tys. zł.

Chcemy usprawnić i wzmocnić funkcjonowanie służby zdrowia w naszej gminie – podkreśla burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn Dawid Chrobak. – Będzie w tym obiekcie podstawowa opieka zdrowotna, ale przewidujemy również gabinety specjalistyczne i świadczenia z zakresu rehabilitacji.

Roboty zakończą się jeszcze w tym roku. Ogłaszany jest przetarg nieograniczony na dzierżawę obiektu na 10 lat przez prywatny podmiot leczniczy.

#gallery-1 {
margin: auto;
}
#gallery-1 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 100%;
}
#gallery-1 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-1 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}
/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

budynek komunalny przy ul. Tarnowskiej 2 w Zakliczynie podczas kompleksowego remontu

budynek komunalny przy ul. Tarnowskiej 2 w Zakliczynie podczas kompleksowego remontu

budynek komunalny przy ul. Tarnowskiej 2 w Zakliczynie podczas kompleksowego remontu

budynek komunalny przy ul. Tarnowskiej 2 w Zakliczynie podczas kompleksowego remontu
Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).