Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla
Pokaż menu

Kilometr ciągu pieszo-rowerowego w Bieśniku

28 grudnia, 2023

W ramach Inicjatyw Samorządowych gmina Zakliczyn przy wsparciu województwa małopolskiego wybudowała ciąg pieszo-rowerowy w ciągu drogi wojewódzkiej nr 975 w Bieśniku. Koszt robót wyniósł 1 mln 416 tys. zł, a marszałek Małopolski dołożył do tego zadania 735 tys. zł.

Chodnik ze ścieżką rowerową o szerokości 3 metrów wykonano na kilometrowym odcinku od granicy Zakliczyna z Bieśnikiem do skrzyżowania z drogą powiatową 1393K w kierunku Ciężkowic. Zrobiono również kanalizację deszczową oraz zamontowano urządzenia bezpieczeństwa ruchu takie jak np. barierki. Inwestycja realizowana była w okresie od maja do listopada tego roku.

#gallery-1 {
margin: auto;
}
#gallery-1 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 100%;
}
#gallery-1 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-1 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}
/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

Ciąg pieszo-rowerowy w Bieśniku

Ciąg pieszo-rowerowy w Bieśniku
Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).