Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla

Kasa urzędu nieczynna w dniach 1.12.2023 r. oraz 4.12 2023 r.

29 listopada, 2023
Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

W dniu 1.12.2023 r. oraz 4.12 2023 r. z przyczyn technicznych (serwis) kasa Urzędu Miejskiego w Zakliczynie będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).