Wtorek, 28 marca 2023r. | Imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana
Pokaż menu

IX edycja Międzynarodowego Festiwalu Piosenki – Anna German w Lusławicach

28 listopada, 2022

Międzynarodowy Festiwal Piosenki – Anna German to renomowany festiwal o zasięgu międzynarodowym z blisko 10-letnią tradycją. Realizowany z wielkim powodzeniem od 2014 roku, na bardzo wysokim poziomie artystycznym z zaangażowaniem artystów krajowych i zagranicznych.

IX edycja Międzynarodowego Festiwalu Piosenki – Anna German będzie edycją wyjątkową – bo polską, zabrzmią utwory z repertuaru Anny German śpiewane wyłącznie w języku polskim.

KONCERT FINAŁOWY ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 4 GRUDNIA 2022 R. O GODZ. 16.00 W EUROPEJSKIM CENTRUM MUZYKI KRZYSZTOFA PENDERECKIEGO W LUSŁAWICACH. Koncert zaplanowany jest z udziałem orkiestry symfonicznej i szesnastu młodych wokalistów. Koncert składa się z dwóch części: konkursowej, w której wystąpi dziewięciu uczestników z Polski, Uzbekistanu i Niemiec oraz części galowej, w której wystąpi siedmiu laureatów poprzednich edycji Festiwalu z Polski, Kazachstanu i Armenii. Solistom towarzyszyć będzie Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu pod dyrekcją Tadeusza Wicherka.

Usłyszeć będzie można utwory Anny German takie jak: Bal u posejdona, Dziękuję ci mamo, Tańczące eurydyki, Cztery karty, Jesteś moją miłością, Człowieczy los, Jedna chwila wystarczyła, Warszawa w różach i wiele innych. Atutem koncertów finałowych Festiwalu jest wysoki poziom artystyczny solistów i towarzyszącej im orkiestry symfonicznej, indywidualnie dobrane i napisane nowe aranżacje na orkiestrę i niegasnące zainteresowanie szerokiej publiczności.

BILETY NA KONCERT PO 30 ZŁ, link do bilety24.pl
https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-1353-koncert-finalowy-ix-miedzynarodowego-festiwalu-piosenki-anna-german-82341?id=440146#overall

link do zapowiedzi koncertu: https://www.youtube.com/watch?v=sBGFZ0eIkHA

fb:
https://www.facebook.com/Mi%C4%99dzynarodowy-Festiwal-Piosenki-Anna-German-1493966540819831
insta: @festiwal.annagerman
Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).