Sobota, 17 kwietnia 2021r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta

Informacja Posterunku Policji w Zakliczynie

01 marca, 2021
Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Dzielnicowi Posterunku Policji w Zakliczynie zgodnie z zarządzeniem nr 5 Komendanta Głównego Policji, w uzgodnieniu z kierownikiem ogniwa ds. prewencji, na podstawie zdiagnozowanych oczekiwań społecznych oraz analizy zagrożenia w rejonie, w cyklach półrocznych, dzielnicowi przygotowali plany działań priorytetowych, które są prowadzone od dnia 01.02.2021 do dnia 31.07.2021 roku.

Na terenie gminy Zakliczyn w powyższym okresie czasu realizowane będą następujące zadania:

1. Wyeliminowanie zjawiska polegającego na spożywaniu alkoholu w rejonie sklepu “Groszek” w miejscowości Paleśnica połączone z zakłócaniem ładu i porządku publicznego przez osoby nietrzeźwe.

2. Wyeliminowanie zjawiska polegającego na spożywaniu alkoholu na terenie parkingu przy stacji paliw “Moya” w miejscowości Roztoka połączone z zakłócaniem ładu i porządku publicznego.

Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).