Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny
Pokaż menu

Informacja o bezpłatnym gminnym przewozie pasażerskim w dniu wyborów samorządowych zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 roku

28 marca, 2024
Informacja o bezpłatnym gminnym przewozie pasażerskim w dniu wyborów samorządowych zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 roku

Na podstawie art. 37f, § 5 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks wyborczy (Dz.U. z 2023 r. poz. 2408) Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn podaje do publicznej wiadomości informację o organizacji bezpłatnego gminnego przewozu pasażerskiego dla wyborców ujętych w spisie wyborców w stałym obwodzie głosowania położonym na obszarze Gminy Zakliczyn.

Bezpłatny gminny przewóz pasażerski funkcjonował będzie w dniu wyborów samorządowych zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 roku na liniach komunikacyjnych według rozkładu jazdy podanego w poniższych zestawieniach, obejmujących dowóz do lokali obwodowych komisji wyborczych – do pobrania w pdf:

Linia Komunikacyjna – Zakliczyn
Linia Komunikacyjna – Kończyska
Linia Komunikacyjna – Borowa, Jamna, Olszowa, Paleśnica
Linia Komunikacyjna – Filipowice
Linia Komunikacyjna – Stróże, Wola Stróska, Zdonia
Linia Komunikacyjna – Faliszewice, Charzewice
Linia Komunikacyjna – Gwoździec
Linia Komunikacyjna – Wróblowice
Linia Komunikacyjna – Wesołów
Linia Komunikacyjna – Lusławice
Linia Komunikacyjna – Faściszowa
Linia Komunikacyjna – Melsztyn, Roztoka, Zawada Lanckorońska
Linia Komunikacyjna – Dzierżaniny
Linia Komunikacyjna – Ruda Kameralna
Linia Komunikacyjna – Bieśnik
Linia Komunikacyjna – Słona
Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).