Czwartek, 1 czerwca 2023r. | Imieniny: Justyna, Anieli, Konrada
Pokaż menu

II. edycja Konkursu „Razem dla Seniorów” pod Honorowym Patronatem Małżonki Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

28 marca, 2023

Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej organizuje II. edycję Konkursu „Razem dla Seniorów”, pod Honorowym Patronatem Małżonki Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – Pani Agaty Kornhauser–Dudy. Konkurs ma na celu uhonorowanie i promowanie inicjatyw realizowanych na rzecz osób starszych. Zasady udziału i szczegółowe informacje o Konkursie zawarto w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej pod adresem: https://www.prezydent.pl/malzonka-prezydenta/inicjatywy/razem-dla–seniorow

Konkurs w 2. edycji rozstrzygany będzie w trzech kategoriach:
a) Młodzi Seniorom;
b) Seniorzy Seniorom;
c) Dla Seniorów – wszelkie działania o charakterze cyklicznym, bądź też jednorazowym podejmowane na rzecz seniorów.

Uczestnikami Konkursu mogą być organizacje, instytucje, osoby prawne lub osoby fizyczne. Uczestnikami Konkursu nie mogą być jednostki samorządu terytorialnego. Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest nadesłanie formularza rekomendacji, stanowiącego załącznik nr 1 do Regulaminu lub zgłoszenia pisemnego zawierającego następujące dane: nazwa zgłaszającego rekomendację, nazwa kandydata, dane kontaktowe, opis działalności na rzecz osób starszych wraz z uzasadnieniem przyznania nagrody, zgoda kandydata na udział w Konkursie oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora Konkursu wraz z wykorzystaniem wizerunku w celach promocji Konkursu i jego realizacji.

Rekomendacje do udziału w Konkursie należy przesyłać do 31 maja 2023 r. na adres: Biuro Dialogu i Korespondencji Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, ul. Wiejska 10, 00-902 Warszawa z dopiskiem: Konkurs Razem dla Seniorów” lub na adres e-mail: dialog@prezydent.pl.
Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).