Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba
Pokaż menu

Harmonogram odbioru odpadów zmieszanych, segregowanych, biodegradowalnych i wielkogabarytowych w terminie od stycznia 2021 do czerwca 2021 r.

30 grudnia, 2020
Harmonogram odbioru odpadów zmieszanych, segregowanych, biodegradowalnych i wielkogabarytowych w terminie od stycznia 2021 do czerwca 2021 r.

Informujemy, że od dnia 1 stycznia 2021 r. do 31 grudnia 2021 r. odbiorem odpadów komunalnych od gospodarstw domowych z terenu gminy Zakliczyn, w dalszym ciągu będzie zajmować się firma FBSerwis Karpatia Sp. z o.o., ul. Odległa 8, 33–100 Tarnów.
Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).