Czwartek, 23 maja 2024r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina
Pokaż menu

Gminna Biblioteka Publiczna wznawia działalność

11 maja, 2020
Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Gminna Biblioteka Publiczna im. Ojca Jana Góry w Zakliczynie po uzyskaniu zgody z Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Tarnowie wznawia działalność.

Biblioteka Centralna w Zakliczynie czynna:

  • poniedziałek – piątek 8 do 16
  • sobota 8 do 14

Filie biblioteczne:

  • Charzewice, Filipowice i Paleśnica w stałych dniach od godz. 8 do 12

Zmieniony harmonogram obowiązuje do dnia 31 sierpnia.
Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).