Wtorek, 28 marca 2023r. | Imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana
Pokaż menu

Gmina Zakliczyn pozyskała dofinansowanie na gminne linie komunikacyjne w 2023 roku

02 grudnia, 2022
Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Urząd Miejski w Zakliczynie informuje, że w 2023 roku będą kontynuowane połączenia autobusowe na gminnych liniach komunikacyjnych:

  • Paleśnica – Wróblowice
  • Zakliczyn Rynek – Jamna
  • Zakliczyn Rynek – Dzierżaniny

Gmina Zakliczyn otrzymała dofinansowanie w wysokości 243 936,00 tysięcy złotych z Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na utrzymanie wyżej wymienionych linii. Wkład własny Gminy wynosi 40 656,00 zł.

Gminne linie komunikacyjne zostaną uruchomione w styczniu 2023 roku. Obecnie trwają procedury związane z wyborem przewoźników, dlatego o terminach realizacji przewozów będziemy Państwa informować za pośrednictwem strony internetowej zakliczyn.pl.

 
Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).