Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny
Pokaż menu

Dyżur Urzędnika wyborczego w Urzędzie Miejskim w Zakliczynie

01 marca, 2024
Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

W związku z wyborami samorządowymi wyznaczonymi na dzień 7 kwietnia 2024 r., dyżur Urzędnika wyborczego w celu udzielania wyborcom wyjaśnień dotyczących zasad powoływania obwodowych komisji wyborczych oraz przyjmowania zgłoszeń kandydatów na członków tych komisji pełniony będzie w Urzędzie Miejskim w Zakliczynie, Rynek 32, 32-840 Zakliczyn, pokój numer 4 (parter) w następujących terminach:

  • 5 marca w godz. 10.30 – 12.30
  • 6 marca w godz. 8.30 – 10.30
  • 8marca w godz. 12.30- 15.30

W pozostałych dniach, w godzinach pracy urzędu, zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych członków komisji wyborczych będą przyjmowane w Urzędzie Miejskim w Zakliczynie, pokój numer 15 (piętro I).
Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).