Sobota, 17 kwietnia 2021r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta

Dotacje celowe Wojewody Małopolskiego na wsparcie finansowe zadań i programów pomocy społecznej

06 kwietnia, 2021
Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Dotacja celowa – wsparcie finansowe zadań i programów realizacji zadań pomocy społecznej – „Opieka 75+”

Gmina Zakliczyn otrzymała od Wojewody Małopolskiego środki finansowe w formie dotacji celowej w wysokości 15 833 zł (słownie: piętnaście tysięcy osiemset trzydzieści trzy złote 00/100).

Celem dotacji jest dofinansowanie zadania własnego beneficjenta dotacji polegającego na organizowaniu i świadczeniu usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania w związku z realizacją Programu „Opieka 75+” na rok 2021.

W ramach ww. Programu zatrudniono osobę świadczącą usługi opiekuńcze dla osób powyżej 75 r. ż. – pomocą objęto trzy osoby.

Całkowity koszt zadania wynosi: 31 666,00 zł (słownie: trzydzieści jeden tysięcy sześćset sześćdziesiąt sześć złotych 00/100).

Dotacja celowa – wsparcie finansowe zadań i programów realizacji zadań pomocy społecznej.

Gmina Zakliczyn otrzymała od Wojewody Małopolskiego środki finansowe w formie dotacji celowej w wysokości 111 265 zł (słownie: sto jedenaście tysięcy dwieście sześćdziesiąt pięć złotych 00/100).

Celem dotacji jest dofinansowanie zadania własnego beneficjenta dotacji polegającego na utrzymaniu ośrodka pomocy społecznej (wydatki bieżące).

Rozpoczęcie realizacji zadania ustalono na 1 stycznia 2021 r. a zakończenie realizacji na 31 grudnia 2021 r.

Całkowity koszt zadania wynosi: 817 829,94 zł (słownie: osiemset siedemnaście tysięcy osiemset dwadzieścia dziewięć złotych 94/100).

Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).