Środa, 19 stycznia 2022r. | Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty

Czasowe utrudnienia w ruchu na ulicy Kościuszki w Zakliczynie

06 grudnia, 2021
Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Informujemy, iż w związku z planowanym remontem ulicy Kościuszki w Zakliczynie od dnia 7 grudnia br. na wymienionej drodze będą występować utrudnienia w ruchu oraz czasowe jej zamknięcie. Prace remontowe prowadzone będą od 7.12.2021 r. do 21.12.2021 r. Bardzo prosimy, aby w tych dniach nie parkować samochodów w ciągu ulicy Kościuszki. Pozwoli to na sprawne wykonaniu remontu.

Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).