Piątek, 7 października 2022r. | Imieniny: Marii, Marka, Mirelli

Awaria gminnej sieci wodociągowej w miejscowości Kończyska

22 września, 2022
Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Urząd Miejski w Zakliczynie informuje, że w dniu 22 września 2022 r. nastąpiła awaria gminnej sieci wodociągowej w miejscowości Kończyska, w związku z czym mogą wystąpić przerwy w dostawie wody u odbiorców w tej miejscowości. Usterka została zlokalizowana i trwa jej usuwanie. Przerwa w dostawie wody może potrwać do godzin wieczornych. Za utrudnienia przepraszamy.

Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).