Środa, 19 stycznia 2022r. | Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty

Awaria gminnej sieci wodociągowej w miejscowości Gwoździec

06 grudnia, 2021
Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Urząd Miejski w Zakliczynie informuje, że w dniu 5 grudnia 2021 r. nastąpiła awaria gminnej sieci wodociągowej w miejscowości Gwoździec. W związku z powyższym mogą wystąpić przerwy w dostawie wody u odbiorców w miejscowości Gwoździec. Usterka została zlokalizowana i od godzin porannych trwa jej usuwanie. Przerwa w dostawie wody może potrwać do godzin popołudniowych. Za utrudnienia przepraszamy.

Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).