Wtorek, 25 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty
Pokaż menu

Ankieta dot. sytuacji materialno-bytowej, problemów, potrzeb i oczekiwań mieszkańców Gminy Zakliczyn

29 marca, 2023
Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Zakliczynie zachęca Państwa do wypełnienia ankiety, która ma na celu zebranie opinii mieszkańców gminy Zakliczyn na temat ich sytuacji materialno-bytowej, problemów, potrzeb i oczekiwań. Ankieta jest anonimowa a jej wyniki posłużą do opracowania Gminnego Programu Wspierania Rodzin na lata 2024-2026. Wystarczy kliknąć na poniższy link, wypełnić a następnie kliknąć przycisk „Prześlij” – odpowiedzi zostaną przesłane automatycznie. Ankiety prosimy o uzupełnienie i przesłanie w terminie do 30 kwietnia 2023 r.

Link do ankiety:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdUrWH_L_7ChlW3KzBGuTjRyw6V0ut5kaL0XNBjG0CDHamP8g/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0&usp=mail_form_link
Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).