Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla
Pokaż menu

28 grudnia 2023 roku wystąpią ograniczenia związane ze składaniem wniosków o dowód osobisty

27 grudnia, 2023
Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Urząd Miejski w Zakliczynie informuje, że w czwartek 28 grudnia 2023 roku wystąpią ograniczenia związane ze składaniem wniosków o dowód osobisty.

Uwzględniając konieczność zapewnienia bezpiecznego wdrożenia przez Centralny Ośrodek Informatyki (resort cyfryzacji) z dniem 29 grudnia 2023 roku rozwiązań technicznych umożliwiających świadczenie usług związanych z wnioskowaniem o dowód osobisty, zgodnie z komunikatem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 11 grudnia 2023 roku (M. P. poz. 1385) na dzień 28 grudnia 2023 roku planowane jest:
• na godz. 9:00 wyłączenie usługi składania wniosku o dowód dla dziecka lub podopiecznego;
• na godz. 12:00 zablokowanie możliwości przyjmowania wniosków o dowód w Rejestrze Dowodów Osobistych;

Wniosek o wydanie dowodu osobistego będzie można złożyć w dniu 28 grudnia 2023 roku (czwartek) jedynie do godziny 12:00.
Od godziny 12:00 w dniu 28 grudnia 2023 roku nadal będzie możliwe wydawanie wnioskodawcom dowodu osobistego.
Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).