Piątek, 6 sierpnia 2021r. | Imieniny: Slawy, Jakuba, Oktawiana

1 lipca br. – zbiórka odpadów wielkogabarytowych w miejscowości Melsztyn i Stróże

21 czerwca, 2021
Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Informujemy, że w dniu 1 lipca 2021 r. w miejscowości Melsztyn i Srtóże odbędzie się kolejna zbiórka odpadów wielkogabarytowych, opon do samochodów osobowych oraz kompletnego (niezdemontowanego) zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Wszystkie odpady wielkogabarytowe, opony oraz sprzęt elektryczny i elektroniczny należy wystawić w miejscu, z którego odbierane są odpady komunalne (pojemniki) do godziny 7:00.

Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).