Sobota, 5 grudnia 2020r. | Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty

Zaśpiewali dla Niepodległej – dostaną nagrody

18 listopada, 2020
Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Kilkanaście osób z terenu gminy Żabno przyłączyło się do akcji "Żabno śpiewa dla Niepodległej". Celem przedsięwzięcia było zaśpiewanie "Mazurka Dabrowskiego", nagranie wideo swojego wykonania i przesłanie do Gminnego Centrum Kultury w Żabnie. Z nadesłanych filmików stworzony został jeden, na którym wszyscy wspólnie śpiewają. Dla uczestników akcji Gminne Centrum Kultury w Żabnie przygotowało nagrody. Odbierać je można w dniach 18 - 30 listopada, od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 16:00. Zapraszamy...

Nagranie można zobaczyć na kanale You Tube GCK https://www.youtube.com/watch?v=wAYmJ1Ryg64

Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.