Niedziela, 25 października 2020r. | Imieniny: Darii, Wilhelminy, Bonifacego

Zapraszamy na odsłonięcie tablic pamiątkowych poświęconym ofiarom zbrodni katyńskiej. Żabno, 17.09.20202 r., godz. 11:00

16 września, 2020

Mieszkańców Żabna oraz gminy zapraszamy na jutrzejsze (17.09.2020 r.) odsłonięcie tablic pamiątkowych poświęconym ofiarom zbrodni katyńskiej. Uroczystość odbędzie się na placu pod Szkołą Podstawową w Żabnie przy Dębie Katyńskim o godzinie 11:00. Spotkanie swoim patronatem objął Wojewoda Małopolski.

Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.