Czwartek, 23 maja 2024r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina
Pokaż menu

Zapraszamy do zgłaszania kandydatur w konkursie o tytuł Sportowca Roku 2022 Gminy Żabno

23 marca, 2023


W minionym roku zainagurowany został konkurs gminy Żabno o tytuł Sportowca Roku. Zgłoszone kandydatury zostały ocenione przez kapitułę, a następnie przyznano im nagrody, które zostały wręczone na specjalnie zorganizowanej gali. Wydarzenia cieszyło się sporym powodzeniem, dlatego też w tym roku samorząd pragnie docenić wysiłek sportowców, którzy odnosili sukcesy w 2022 roku. W tym celu ogłoszono kolejny konkurs na Sportowca Roku, a zgłoszeń można dokonywać do 3 kwietnia poprzez formularz (do pobrania poniżej). Zgłoszenia przyjmowane są w kategoriach: Sportowiec Roku, Piłkarz Roku, Trener Roku, Drużyna Roku, Animator Sportu.

Zachęcamy, by zgłaszać swoich kandydatów, bo w naszej gminie znajduje się spore grono osób z wybitnymi osiągnięciami na wielu arenach, boiskach i halach sportowych. Doceńmy ich zaangażowanie, pasję, rezultaty, a przede wszystkim wielogodzinne treningi, które przekładają się na zdobywane laury.

 

REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZENIA

 
Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).