Czwartek, 23 stycznia 2025r. | Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda
Pokaż menu

Zajęcia wakacyjne w Centrum Kultury

19 czerwca, 2020


Gminne Centrum Kultury i Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie zapraszają dzieci w wieku 7 - 10 lat na zajęcia wakacyjne. Hasłem tegorocznych zajęć są 4 żywioły.

Przez 4 tygodnia lipca i 4 tygodnie sierpnia dzieci pod kierunkiem doświadczonych instruktorów zgłębiać będą naturę otaczającego nas świata, poznawać rządzące nim prawa fizyki, eksperymentować, tworzyć i... a może przede wszystkim, dobrze się bawić.

Zajęcia rozpoczną się 6 lipca i potrwają do 28 sierpnia. Odbywać się będą w poniedziałki, środy i piątki w godz. od 11:00 do 13:00.

Zajęcia są bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują wcześniejsze zapisy, których dokonać można w Bibliotece w Żabnie.

Zajęcia odbywać się będą w reżimie sanitarnym. Przed zapisaniem dziecka na zajęcia należy zapoznać się z Regulaminem, konieczne będzie także podpisanie stosownego Oświadczenia.

Szczegóły na stronach organizatorów www.ck.zabno.pl i www.biblioteka.zabno.pl

 




Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).