Piątek, 29 września 2023r. | Imieniny: Michala, Gabriela, Rafala
Pokaż menu

Z najlepszymi życzeniami w dniu Święta Policji!

21 lipca, 2023
Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

 

Z okazji Święta Policji składam serdeczne życzenia dla wszystkich Funkcjonariuszy i Pracowników Policji, zdrowia, wszelkiej pomyślności, satysfakcji z wykonywanych obowiązków, a przede wszystkim spokojniej i bezpiecznej służby.

 

Dziękuję za wysiłek i trud podejmowany w Waszej codziennej pracy oraz pełną poświęcenia służbę na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa i utrzymania ładu i porządku publicznego w naszej gminie.

 

Niech słowa „Być policjantem to misja, a nie praca” przyświecają codziennej pracy, w której życzę samych sukcesów a w życiu osobistym spokoju i wszelkiej pomyślności.

 

 

                                                                                                                                                                      Burmistrz Żabna

                                                                                                                                                                        Marta Herduś

 

 

 
Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).