Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Święto Konstytucji

03 maja, 2020Dziś Święto Konstytucji. Temu świętu wymiar osobisty, bliski sercu i jak należy, ojczyźniany, nadał piękną i poruszającą homilią ks. Prałat Antoni Mikrut podczas mszy świętej w kościele Ducha Świętego w Żabnie. Dziękuję serdecznie.
Dziękuję wszystkim uczestnikom mszy świętej za wspólną modlitwę w intencji Ojczyzny, zdrowia i pomyślności mieszkańców miasta i gminy Żabno. Dziękuję za obecność Radnym, na czele z Przewodniczącym Andrzejem Głodem, Radnym Powiatu Tarnowskiego, Posłowi Wiesławowi Krajewskiemu, pracownikom Urzędu Miejskiego z Panem Burmistrzem Zbigniewem Lustofinem oraz kierownikom jednostek organizacyjnych. Dziękuję także za tę wspólnotę święta Zarządowi Towarzystwa Przyjaciół Żabna oraz druhom OSP w Żabnie. Dziękuję mieszkańcom, którzy uczestniczyli we mszy on line.

Burmistrz Żabna

Marta Herduś
Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).