Wtorek, 28 września 2021r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka

28 lipca, 2021

Wczorajsza wizyta Senatora RP Kazimierza Wiatra była okazją by podziękować za wspieranie naszego samorządu w działaniach inwestycyjnych w poprawę bezpieczeństwa i sprawnej komunikacji na terenie naszej gminy. Umowa z wykonawcą odbudowy drogi gminnej Fiuk- Odporyszów w miejscowości Sieradza została już podpisana, a plac robót przekazany. Czekamy zatem na wykonanie przebudowy drogi, remontu przepustów oraz konserwację rowów odwadniających. Wartość zadania to 678 999,95 zł brutto, a jego finansowanie zapewnione jest z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.