Wtorek, 28 września 2021r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka
Pokaż menu

Wczorajsza wizyta Senatora RP Kazimierza Wiatra była okazją by podziękować za wspieranie naszego samorządu w działaniach inwestycyjnych

28 lipca, 2021


Wczorajsza wizyta Senatora RP Kazimierza Wiatra była okazją by podziękować za wspieranie naszego samorządu w działaniach inwestycyjnych w poprawę bezpieczeństwa i sprawnej komunikacji na terenie naszej gminy. Umowa z wykonawcą odbudowy drogi gminnej Fiuk- Odporyszów w miejscowości Sieradza została już podpisana, a plac robót przekazany. Czekamy zatem na wykonanie przebudowy drogi, remontu przepustów oraz konserwację rowów odwadniających. Wartość zadania to 678 999,95 zł brutto, a jego finansowanie zapewnione jest z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.
Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).