Środa, 19 stycznia 2022r. | Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Pokaż menu

W Żabnie odbyło się spotkanie dotyczące programu Czyste Powietrze

30 listopada, 2021

W dniu 25 listopada 2021 r. w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie odbyło się spotkanie dotyczące programu Czyste Powietrze. Organizatorami spotkania byli pracownicy Urzędu Miejskiego w Żabnie.

Spotkanie miało na celu przybliżenie mieszkańcom gminy w/w projektu. Przedstawiono zagadnienia dotyczące uchwały antysmogowej, oraz przekazano ulotki dotyczące priorytetowego programu „Czyste Powietrze”. Podczas prezentacji omówiono zasady oraz zakres programu aby pomóc mieszkańcom skorzystać z dofinansowania do wymiany nieefektywnych źródeł ogrzewania.

Omówione zagadnienie zainteresowało słuchaczy dlatego padło wiele pytań , na które rzetelnie udzielano informacji.

Planowane są w przyszłości również spotkania  na temat programu Czyste Powietrze w innych miejscowościach na terenie Gminy Żabno.
Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).