W Żabnie odbyła się inauguracja dyżurów poselskich. Parlamentarzyści zadeklarowali możliwość spotkań, dyskusji o problemach i pomocy w ich rozwiązywaniu.
Spotkanie odbyło się na rynku w Żabnie, gdzie była możliwość wysłuchania informacji o wdrożeniu dyżurów poselskich. Anna Pieczarka, Norbert Kaczmarczyk i Piotr Sak przedstawili kolejno pomysł na dyżury, będące kontynuacją ich prac w komisjach sejmowych i doświadczeń zawodowych.
Spotkanie otwarła burmistrz Żabna Marta Herduś, która życzyła powodzenia parlamentarzystom w pracy na rzecz naszych mieszkańców i gminy Żabno.
Członkostwo w komisjach sejmowych:
Norbert Kaczmarczyk:
Komisja Administracji i Spraw Wewnętrznych
Komisja Edukacji, Nauki i Młodzieży
Anna Pieczarka:
Komisja ds. Petycji (z-ca przewodniczącego)
Komisja Finansów Publicznych
Komisja Kultury i Środków Przekazu
Piotr Sak:
Komisja ds. Kontroli Państwowej
Komisja ds. Infrastruktury
Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|





















