Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

UWAGA – Zmiana terminów odbioru odpadów wielkogabarytowych z terenu Gminy Żabno

21 kwietnia, 2020
Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

 

Urząd Miejski w Żabnie informuje, że w dniu 23 marca otrzymał od wykonawcy odbierającego odpady wielkogabarytowe z terenu Gminy Żabno informację, że w związku z obowiązującym na terenie Polski stanem epidemii, w instalacji przetwarzającej odpady wielkogabarytowe oraz zużyty sprzęt elektroniczny wstrzymano przyjmowanie ww. odpadów. W związku z powyższym przedsiębiorca poinformował o zawieszeniu ich odbioru w miesiącu marcu i kwietniu 2020 r.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o niewystawianie odpadów wielkogabarytowych w wskazanych na harmonogramach terminach. O nowych datach odbioru odpadów wielkogabarytowych i elektronicznych zostaniecie Państwo powiadomieni w późniejszym czasie.

Z uwagi na dość bliski termin zaplanowanych odbiorów, prosimy o rozpowszechnienie ww. informacji wśród pozostałych mieszkańców naszej Gminy.

Terminy odbioru pozostałych odpadów komunalnych nie ulegają zmianie.

W załączeniu pismo wykonawcy

23.03.2020

 
Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).