Sobota, 17 kwietnia 2021r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta

Trwają prace przy rewitalizacji stawów przy ul. Św. Jana

07 kwietnia, 2021
Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Przy ul. Św. Jana w Żabnie trwają obecnie prace przy układaniu krawężniów wzdłuż odcinka drogi. Widać również elementy nośne moska dzielącego stawy.

Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.