Środa, 23 czerwca 2021r. | Imieniny: Wandy, Zenona
Pokaż menu

Trwa Narodowy Spis Powszechny 2021

06 maja, 2021

Gminny Komisarz Spisowy – Burmistrz  Żabna przypomina, że trwa Narodowy Spis Powszechny 2021. Od początku kwietnia respondenci mogą spisywać się przez aplikację spisową udostępnioną na stronie spisu https://spis.gov.pl lub dzwoniąc na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99.

 

Natomiast wywiady telefoniczne inicjowane przez rachmistrzów spisowych zaczynają się od maja. Z uwagi na pandemię stosowaną metodą spisu jest wywiad telefoniczny.

Wg wypowiedzi Generalnego Komisarza Spisowego – Prezesa GUS, może się okazać, że jeśli sytuacja epidemiczna znacząco się poprawi, w niektórych przypadkach możliwy będzie wywiad bezpośredni.

 

Prosimy uważać na fałszywych rachmistrzów. Jeśli ktoś z Państwa otrzyma telefon i uzna, że ma podejrzenie, iż jest od osoby podszywającej się pod rachmistrza spisowego, to prosimy aby zgłosić taką sytuację lub sprawdzić autentyczność rachmistrza – telefonicznie w Urzędzie Miejskim w Żabnie – tel. 14 645 6012.
Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).