Czwartek, 1 czerwca 2023r. | Imieniny: Justyna, Anieli, Konrada
Pokaż menu

Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Bobrownikach Wielkich

23 marca, 2023


W Szkole Podstawowej w Bobrownikach Wielkich trwają prace związane termomodernizacją budynku, w której skład wchodzi: wymiana stolarki okiennej, drzwiowej na szkole i sali gimnastycznej, izolacja termiczna stropu na budynku, wymiana grzejników na szkole i sali, system zarządzania energią, montaż klimatyzacji, wymiana oświetlenia wewnętrznego na energooszczędne, wymiana części pokrycia dachowego na sali gimnastycznej, ocieplenie ścian, izolacja przeciwwilgociowa części piwnic, wykonanie elewacji, montaż instalacji fotowoltaicznej oraz opaski z kostki wokół budynku.

 

Inwestycja w Bobrownikach Wielkich to koszt: 1 457 973,07 zł, w której mieści się dotacja z Polskiego Ładu kwocie 994 500,00 zł.
Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).