Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny

Spotkanie z kominiarzem w M-GBP w Żabnie

23 czerwca, 2022

W ramach akcji „Całe Żabno czyta dzieciom” z najmłodszymi czytelnikami M-GBP w Żabnie spotkał się kominiarz Sławomir Moździerz. Dzieci wysłuchały baśni H.Ch. Andersena „Pasterka i kominiarczyk” i mogły zobaczyć akcesoria potrzebne do pracy kominiarza. Gość Biblioteki chętnie odpowiadał też na pytania dzieci.

Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.