Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba
Pokaż menu

Spektakl o ekologii

11 października, 2021
Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0
Dnia 5 października 2021r w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie pod patronatem Pani Burmistrz Marty Herduś odbył się spektakl przygotowany przez aktorów z Teatru Kultureska z Krakowa pt: „Bukiet Talentów”.

 


„Bukiet Talentów” to rozśpiewany interaktywny spektakl, pełen pięknej muzyki, ruchu i animacji. W trakcie występu dzieci z Przedszkoli i Szkół Podstawowych klas 1-4 z Gminy Żabno w śpiewający sposób uczyły się recyklingu, zasad prawidłowej segregacji odpadów i nawyków ekologicznych. Spektakl został przyjęty przez uczniów z dużym entuzjazmem.
Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).