Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla

Ruszył nabór w programie „Ojczysty – dodaj do ulubionych”; do wzięcia nawet 75 tys. zł

13 grudnia, 2023
Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Narodowe Centrum Kultury rozpoczęło nabór w programie „Ojczysty – dodaj do ulubionych”. O dofinansowanie w wysokości od 10 do 75 tys. zł mogą wnioskować m.in. samorządowe instytucje kultury, koła gospodyń wiejskich i organizacje pozarządowe.

więcej informacji: https://samorzad.pap.pl/kategoria/dofinansowanie/ruszyl-nabor-w-programie-ojczysty-dodaj-do-ulubionych-do-wziecia-nawet-75

Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.