Środa, 17 kwietnia 2024r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta
Pokaż menu

Przedszkole w Żabnie wraca do opieki nad dziećmi

14 maja, 2020
Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Od 18 maja otwarte zostanie Przedszkole w Żabnie w stałych godzinach pracy. Po okresie dwóch miesięcy od ogłoszenia zamknięcia placówek, w murach budynku znów zagoszczą dzieci.

Opieką przedszkolną zostanie objęty jeden oddział. W miarę kolejnych zgłoszeń podejmowane będą starania o uruchomienie kolejnych grup. Rodzice i opiekunowie mogą zgłaszać zapotrzebowanie poprzez stronę internetową placówki: www.przedszkole.zabno.com, gdzie znajdą również procedurę funkcjonowania w Publicznym Przedszkolu w Żabnie w czasie trwania epidemii Covid-19 oraz wzory oświadczeń koniecznych do przyjęcia dziecka.

Przedszkole zostało przygotowane do pracy według wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej.

 
Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).