Czwartek, 18 lipca 2024r. | Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona
Pokaż menu

Promocja płyty 40% BLUESA & PRZYJACIELE – “RUSZAM W DROGĘ”

09 czerwca, 2020


Już niebawem, 19 czerwca po ponad dwumiesięcznej przerwie koncertowej Gminne Centrum Kultury w Żabnie zaprasza na koncert zespołu 40% Bluesa & Przyjaciele promujący drugą płytę zespołu zatytułowaną „Ruszam w drogę”.

Wraz z zespołem 40% Bluesa na scenie pojawią się znani tarnowscy muzycy: Wojtek Klich, Paweł Mazur, Katarzyna Dzierwa, Monika Kuta, Jarek Tucki oraz zespół MONK. Podczas koncertu będzie można usłyszeć utwory z najnowszej płyty zespołu oraz starsze znane już kompozycje.

Bezpłatne wejściówki upoważniające do udziału w koncercie będą do odebrania w  sekretariacie Gminnego Centrum Kultury w Żabnie od 8 czerwca 2020 r.

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, każdy kto chce wziąć udział w koncercie musi odebrać wejściówki oraz wypełnić oświadczenie, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. 

Przypominamy, że uczestnicy koncertu muszą mieć zasłonięte usta i nos oraz przestrzegać procedur związanych z funkcjonowaniem Gminnego Centrum Kultury w czasie epidemii.
Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).