Czwartek, 1 czerwca 2023r. | Imieniny: Justyna, Anieli, Konrada
Pokaż menu

Prace termomodernizacyjne na budynku Szkoły Podstawowej w Gorzycach zmierzają ku końcowi.

22 marca, 2023


Wewnątrz budynku wymieniono wszystkie oprawy oświetleniowe na energooszczędne, wyizolowano strop wraz z położeniem wylewki, zamontowano system zarządzania energią wraz z instalacją fotowoltaiczną, a także nowy kocioł gazowy kondensacyjny.

Prace na zewnątrz objęły wymianę całej stolarki okiennej i drzwiowej oraz ocieplenie budynku, który zyskał nową elewację.

Trwają prace wykończeniowe związane z balkonami i schodami oraz z położeniem kostki brukowej wokół budynku i przy wejściu głównym.

Inwestycja wyniesie 1 491 481,55 zł brutto, z czego 1 080 000,00 to środki pozyskane w ramach drugiego etapu Polskiego Ładu – Programu Inwestycji Strategicznych. Szkoła w Gorzycach będzie gotowa do końca maja.

 
Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).