Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny
Pokaż menu

Podziękowania dla Fundacji im. Hetmana Jana Tarnowskiego

19 maja, 2022
Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Składamy serdeczne podziękowania dla Fundacji im. Hetmana Jana Tarnowskiego na czele z Panem Tomaszem Kitą Prezesem Zarządu Fundacji za koordynację oraz dostarczenie płodów rolnych, które zostały już rozdysponowane dla Uchodźców z Ukrainy przebywających aktualnie na terenie Gminy Żabno.

Płody rolne trafiły do Obywateli Ukrainy, którzy aktualnie przebywają w budynku Szkoły Podstawowej  w Siedliszowicach oraz budynku przedszkola w Żabnie – Konarach.

Wyrażamy również serdeczne podziękowania dla Fundacji im. Hetmana Jana Tarnowskiego za współpracę z pracownikami Ośrodka Pomocy Społecznej w Żabnie w zakresie realizacji recept dla Obywateli Ukrainy.

 

Dziękujemy za okazane serce.
Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).