„Ogrodowa galeria”
W maju w Publicznym Przedszkolu w Żabnie została stworzona niezwykła wystawa. Przygotowano ogrodową galerie prac plastycznych dzieci. Zaprezentowane zostały prace wykonane i dostarczone do przedszkola w okresie zdalnego nauczania. Na szczególną uwagę zasługiwały prace pt."Mój wymarzony ogród przedszkolny". Różnorodność i dziecięca fantazja zachwycała. Pusty z powodu pandemii od kilku miesięcy ogród stał się ponowie wesoły i kolorowy. Niestety nie można było go osobiście odwiedzić, ale zostało to umożliwione dzięki zdjęciom oraz stworzeniu wyjątkowego filmiku- dostępnego na oficjalnej stronie przedszkola na Facebooku. „Ogrodowa galeria” w Publicznym Przedszkolu w Żabnie jest dowodem na dobrą współpracę z rodzicami podczas edukacji zdalnej. W tym miejscu Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy Publicznego Przedszkola w Żabnie pragną przekazać Rodzicom podziękowania za różnorodne formy współpracy oraz życzyć zdrowych i pogodnych wakacji.
Kiedyś tam...po ogrodzie
Mogliśmy biegać co dzień,
Na górce, na huśtawce,
Przysiąść chwilkę na ławce,
Odpocząć wśród zieleni.
Jesienią wśród żółci, czerwieni...
Dziś na inny spacer pójdziemy,
W to miejsce się przeniesiemy.
Oczyma wyobraźni
Używając mocy fantazji...
Dziś znów jest tu kolorowo,
Inaczej...lecz daję słowo,
Nasz ogród wciąż na was czeka
Na każdego małego człowieka.
By znów Wasz śmiech tu zawitał,
Krzyk radości huśtawki przywitał,
I domki i piaskownice,
Rabatki, kwiatuszki, dżdżownice.
I choć dziś wiatr rozbujał huśtawki
I puste wciąż stoją ławki
Niedługo znów się spotkamy,
I w klasy wesoło zagramy!
Autor: Katarzyna Pacocha
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|















