Sobota, 17 kwietnia 2021r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta

Niecodzienny Jubileusz – Stulecie urodzin Pani Feliksy Kotapki

02 kwietnia, 2021

Pani Feliksa Kotapka, mieszkanka Łęgu Tarnowskiego urodziła się 3 kwietnia 1921 roku w Tarnowie. Z tej okazji specjalne gratulacje i życzenia Dostojnej Jubilatce złożyła w imieniu władz samorządowych Burmistrz Żabna Pani Marta Herduś wraz z Kierownikiem Ośrodka Pomocy Społecznej w Żabnie Panią Stanisławą Łabno.

Pani Burmistrz przekazała Pani Feliksie także listy gratulacyjne skierowane do Jubilatki przez Prezesa Rady Ministrów Pana Mateusza Morawieckiego oraz Wojewodę Małopolskiego Pana Łukasza Kmitę.

Pani Feliksie składamy życzenia wszelkiej pomyślności oraz wielu kolejnych lat życia w zdrowiu, a także samych szczęśliwych chwil w gronie najbliższych.

Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.