Poniedziałek, 23 maja 2022r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina

Najbliższy dyżur Marszałka w Agendzie Zamiejscowej UMWM w Tarnowie odbędzie się 14 lutego 2022 r.

17 stycznia, 2022
Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Pragniemy poinformować, że Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski prowadzi cykliczne spotkania z mieszkańcami i przedstawicielami samorządów oraz stowarzyszeń w poszczególnych Agendach Zamiejscowych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

Osoby zainteresowane spotkaniem w Agendzie prosimy nie później, niż 7 dni przed wyznaczonym terminem umówić wizytę.

tel. kontaktowy:

12 61 60 105

adres siedziby Agendy Zamiejscowej UMWM w Tarnowie
Al. Solidarności 5-9
33-100 Tarnów
I piętro, p.123

Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.