Czwartek, 28 stycznia 2021r. | Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza

Mikołajkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Niezrzeszonych Harmonogram

01 grudnia, 2020
Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Gminne Zrzeszenie LZS w Żabnie zaprasza zgłoszone drużyny na Mikołajkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Niezrzeszonych.

Turniej organizowany jest w dniu 12.12.2020 r. na hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Żabnie. zapraszamy wszystkie drużyny na godzinę 13:00. (każda drużyna rozegra po 5 meczy po 12 min każdy)

Przypominamy o reżimie sanitarnym min maseczki, dezynfekcja

Turniej Odbędzie się bez udziału publiczności !!!!!

UWAGA!

W Turnieju mogą brać udział zawodnicy zrzeszeni po ukończeniu 35 roku życia.

Za zawodnika zrzeszonego uważa się zawodnika, który wziął udział w przynajmniej jednym meczu mistrzowskim w roku 2020.

Zawodnicy zrzeszeni poniżej 35 roku życia nie zostaną dopuszczeni do turnieju.

Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.