Sobota, 17 kwietnia 2021r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta

#MaskujSię – tym hasłem Narodowy Fundusz Zdrowia przypomina o noszeniu maseczek

04 marca, 2021
Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

#MaskujSię - tym hasłem Narodowy Fundusz Zdrowia przypomina o noszeniu maseczek. Nosząc maseczkę, która zakrywa nos i usta, chronimy siebie i innych przez zakażeniem koronawirusem.

Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.