Sobota, 5 grudnia 2020r. | Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty

Lista kandydatów spełniających wymaganie formalne określone w ogłoszeniu o naborze na wolne stanowisko urzędnicze podinspektora ds. gospodarki odpadami i parkingów w Referacie Rozwoju Gminy i Ochrony Środowiska

19 listopada, 2020
Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

W wyniku weryfikacji dokumentów aplikacyjnych na wolne stanowisko urzędnicze podinspektora ds. gospodarki odpadami i parkingów w Referacie Rozwoju Gminy i Ochrony Środowiska Komisja Konkursowa zakwalifikowała do drugiego etapu konkursu następujące osoby, które spełniły wymagania formalne określone w ogłoszeniu:

1. Justyna Szyszka zam. Żabno,
  2. Barbara Kornus zam. Śmigno,
  3. Ewelina Kieć zam. Łęg Tarnowski,
  4. Paulina Starzec zam. Biskupice Radłowskie,
  5. Marek Drwal zam. Łęg Tarnowski

Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.