Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba

13 października, 2021
Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Lista kandydatów spełniających wymaganie formalne określone w ogłoszeniu o naborze na kierownicze stanowisko urzędnicze – Kierownik Miejsko-Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej w Żabnie.

W wyniku weryfikacji dokumentów aplikacyjnych na kierownicze stanowisko urzędnicze – Kierownik Miejsko-Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej w Żabnie  Komisja Konkursowa zakwalifikowała do drugiego etapu konkursu następujące osoby, które spełniły wymagania formalne określone w ogłoszeniu:

1. Stanisław Krawiec, zam. Dąbrowa Tarnowska,
  2. Jerzy Smolik, zam. Niedomice.

Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.