Piątek, 6 sierpnia 2021r. | Imieniny: Slawy, Jakuba, Oktawiana

Liczba szczepień przeprowadzonych przez SG ZOZ w Żabnie na dzień 18.06.2021 r.

18 czerwca, 2021
Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Liczba szczepień przeprowadzonych przez SG ZOZ w Żabnie na dzień 18.06.2021 r.

Razem 6564

Żabno, czerwiec:   650
                      Wietrzychowice, czerwiec: 323
                      Niedomice, czerwiec:  190

styczeń         270
                      luty              720
                      marzec        1119
                      kwiecień      1656
                      maj             1636
                      czerwiec      1163

Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.